Ogłoszenie


Nowe zasady których nie musieliście akceptować przy rejestracji ale was obowiązują

1.Ichi Konatsu ma zawsze racje , prawie zawsze więc mu tu nie podskakiwać bo ugryzie >.< !

2.Jeśli nie przepadasz za Yaoi bądź Yuri to co tu jeszcze robisz?

3.W postach nie piszemy mniej niż dwa zdania.

4.Gwałt molestowanie i tego typu rzeczy są dozwolone >:D

5.Za ciąże Admini nie odpowiadają xD

6.Nie zezwala się na kłótnie typu -"on mi zjadł banana T.T.-K*** to nie ja go zjadłem" jeśli chcecie to robić to powyżywajcię się na GG albo czymś takim.

7.Jeżeli dostałeś urazu podczas czytania niemoralnych rzeczy zawartych na tym że oto forum nie obwiniaj administratorów, moderatorów ani użytkowników ,gdyż sam się na to piszesz.

8 Za poważniejsze przestępstwa z tej listy grozi banowanie

  • Index
  •  » Yaoi
  •  » Wielkanocne przeżycie xD

#1 2010-03-31 14:12:11

 Ichi Konatsu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 47
Punktów :   

Wielkanocne przeżycie xD

Mwahaha to taki bonus wielkanocny xD
mniej więcej ten chłopczyk Isage ma 18 lat a braciszek dajmy na to że 20
----------------------------------------------------------------------------
Dzwonek na przerwe... Wesołych świąt powiedziała pani, po czym uczniowie rozeszli się z ławek.  Isage odetchną z ulgą
(To już święta)pomyślał. Po czym powoli wyszedł ze szkoły. Ze strachem popatrzył na drugą strone ulicy, na której znów stał tajemniczy chłopak i mu się przyglądał(matko co on odemnie chce?. Postanowił do niego podejść.  Był to śliczyny brunet, o wielkich, czarnych oczach z pieprzykiem nad ustami, wyglądał niczym anioł. Isage już otwożył usta aby się do niego odezwać,  ale ten szybkim i gwałtownym ruchem objął go swoimi rękami. Isage z jednej strony chiał się wyrwać z objęć nieznajomego, a z drugiej poczuł do niego przywiązanie. Jestem twoim bratem odpowiedział, po czył uchonorował go delikatnym muśnięciem warg. Chłopak ze ździwieniem odepchnoł chłopaka.
-co to ma znaczyć?-zapytał
-Kocham Cię- odparł, po czym wsadził go do samochodu i odjechali.
-Gdzie mnie zabierasz, zgłupiałeś? Nawet cię nie znam!!!
-jestem od innej matki przykro mi ze dowiadujesz się tego odemnie ale twoja mama została zabrana do szpitala i kazała mi Cię zabrać do siebie na święta,nie pamiętasz już mnie? jak byliśmy mali zawsze razem się bawiliśmy i wspólnie spędzaliśmy czas kiedy mieszkałem u was.
-hm coś sobie przypominam .(Oczywiście nie chciałem znać tego faktu ani tym bardziej pamiętać o tym że ojciec nas zdradził, pragnąłem tylko o tym zapomnieć a tego mężczyzny nie dało się wymazać z pamięci).
Nie usłyszawszy odpowiedzi zmęczony rozmyślaniami i długą podróżą Isage oparł się na siedzenie, poczym zasną.

Offline

 
  • Index
  •  » Yaoi
  •  » Wielkanocne przeżycie xD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ministranci.pun.pl www.funmt2.pun.pl www.blackcherry.pun.pl www.zajava.pun.pl www.pvpmt2.pun.pl