Ogłoszenie


Nowe zasady których nie musieliście akceptować przy rejestracji ale was obowiązują

1.Ichi Konatsu ma zawsze racje , prawie zawsze więc mu tu nie podskakiwać bo ugryzie >.< !

2.Jeśli nie przepadasz za Yaoi bądź Yuri to co tu jeszcze robisz?

3.W postach nie piszemy mniej niż dwa zdania.

4.Gwałt molestowanie i tego typu rzeczy są dozwolone >:D

5.Za ciąże Admini nie odpowiadają xD

6.Nie zezwala się na kłótnie typu -"on mi zjadł banana T.T.-K*** to nie ja go zjadłem" jeśli chcecie to robić to powyżywajcię się na GG albo czymś takim.

7.Jeżeli dostałeś urazu podczas czytania niemoralnych rzeczy zawartych na tym że oto forum nie obwiniaj administratorów, moderatorów ani użytkowników ,gdyż sam się na to piszesz.

8 Za poważniejsze przestępstwa z tej listy grozi banowanie

#1 2010-04-24 23:43:50

 Ichi Konatsu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 47
Punktów :   

Ichi Konatsu (dziewczynka)

Obrazek:

http://rewekni.deviantart.com/art/cos-161844220

http://rewekni.deviantart.com/art/cosiekdfg-161844758

Imię i nazwisko: Ichi Konatsu

Wiek:18

Opowiadanie:Ichi w dziecinstwie była dziwną dziewczynką na ogól dzieci się do niej nie zbliżały z powodu jej wybuchowego charakteru i dziwnych zachowań z wiekiem nauczyła się go dusić w sobie.Gdy miała 13 lat ojciec zaczął pić, dziewczyna była wychowywana bez matki, zmarła kiedy się urodziła .Aby wyrzucić z siebie agresje i zapomnieć o sytuacji w domu uczęszczała do klubu kendo ,była całkiem dobra jednym ciosem potrafiła zrzucić przeciwnika na ziemię z latami działo się z nią coraz gorzej dla tego dziewczyna uciekła z domu pozostawiając to za sobą w wieku 16 lat odrodziła się na nowo nie zostało nic z dawnej. Ichi znalazła prace na pól etatu i swój co prawda dom , postanowiła dążyć do wybranego przez siebie celu ,mianowicie powrócić do ojca i wyciągnąć go z nałogu wiedziała że to nie jego wina musiała na nim ciężyć wielka odpowiedzialność kiedy odeszła od niego jego jedyna miłość.Kiedy Ichi rosła w siłę czuła że zbiera się w niej energia do zmieniania świata na lepsze przez cały czas się zmieniała aż w końcu wykwitła jak piękny kwiat sakury.


Charakter:Często odłącza się od świata można by rzec ,że widzi i słyszy tylko to co chce ,reszta do niej nie dociera.Ma magiczne usposobienie dzięki któremu przyciąga wielu ludzi ,zazwyczaj chodzi zawsze uśmiechnięta kiedy jest to "zazwyczaj" lepiej się do niej nie zbliżać ,nie wiadomo kiedy przyjdzie jej coś dziwnego do głowy.Jest szaloną optymistką posiadającą ukryte drugie "Ja".

Wygląd:Ma 163 cm wzrostu i kształtne ciało.Posiada duże oczy z długimi czarnymi rzęsami, kruczo-czarne włosy sięgają jej do pasa.Zazwyczaj na jej twarzy gości niewinny uśmieszek.

Coś o postaci: Kocha sport i ciastka nie ma chwili aby nie myślała o objadaniu się posiada swoją tajną szufladę w której trzyma smakołyki najwyższej jakości woli ich nie jeść ponieważ postanowiła je kolekcjonować ,niektórzy się nawet zastanawiają jak taki leń objadający się łakociami ma kondycje.

Offline

 

#2 2010-04-24 23:56:18

 Usagi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: Ichi Konatsu (dziewczynka)

Bardzo fajna karta. Owszem trochę "przeciętna" ( śmierć, nałóg, agresja) jednak jest też inna ponieważ postać chce pomóc ojcu.
Najbardziej podoba mi się "Coś o postaci"
Akcepcik :]
Tylko dodaj obrazek i zamykamy
Życzę miłej zabawy :3

edit// Obrazki są okej. Zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wcf.pun.pl www.grotrecon.pun.pl www.teamwielgie.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.rpgrebelde.pun.pl